Denisa Slunečková


Osobní trenér

Reference


Michal Z.

Paní trenérce Denise bych chtěl tímto poděkovat. Myslím, že i z někoho, kdo nikdy necvičil dokáže vytáhnout vše, co v něm je. 30 let jsem nedokázal vylézt na lano, nyní s tím nemám problém. Musím říct, že osobní přístup a individuální tréninkový plán je něco, co mi probudilo všechny svaly v těle. Pokud zvládnu za 4 měsíce Gladiator Race, bude asi stejné jako vyrobit z hlíny zlato - prostě kouzlo.

Miroslav S.

Nenechte se zmást jménem a fotkou. Ať se směje jako sluníčko, v tréninku vám nic nedrauje. Ale né, že by se po vás jen vozila. Ona vám ještě všechno vysvětlí a nedá prostor udělat chybu a někde si to odfláknout. Takže si to celý musíte odmakat poctivě. Ale za ten pocit na konci tréninku to stojí!

Renata Z.

Lekce s Denisou jsou zábavné a drsné zároveň. Dokáže vychytat přesně ten moment, kdy málem vypustíte duši, ale taky víte jistě, že příště přijdete zase. Patřila jsem k lidem, co si jednou týdně zajdou na kruháč a diví se, že nevidí výsledky. Neuběhla jsem ani sto metrů. Po deseti měsících společného trénování jsem dokázala zvládnout Predator race. Nemluvě o tom, jak je tahle makačka vidět na moji postavě. :-) Shrnuto a podtrženo, Denisa patří k nejlepším trenérům, jaké jsem potkala, a s čistým svědomím bych ji doporučila úplně každému.

Martina P.

Cvičení s Denisou? Pozná na Vás, kde jsou vaše slabiny. Umí si pohlídat, ať si neublížíte. Trénink Vám ušije na tělo, ale zase na tak, aby to byla brnkačka. Jsou i chvíle, kdy jsem byla na pokraji pláče. Ale upřímně, ještě nikdy jsem nelitovala a pokaždé se těším na další usměvavé setkání. Ona se vážně pořád směje jako sluníčko. Takže za mě prostě špica!

Hana K.

S Denisou trénuji něco přes půl roku a za tu dobu se pro mě tréninky staly závislostí 😊. Dřív jsem se bála do posilovny zavítat, za tu dobu jsem se ale naučila cvičit s činkami, kettlebally, odporovými gumami ale i na strojích, naučila jsem se spoustu cviků s vlastní vahou a všechno mě to hrozně baví! Denisa zná moje „Achilovy paty“ a sestavuje mi trénink na míru tak, aby ze mě dostala maximum, ale zároveň hlídá abych si neublížila. Každý trénink je úplně jiný a vidím že si lámala hlavu čím mě potrápí tentokrát😊 Díky ní nemám problém trénovat v této „ koronarovirové době“ i doma, protože těžím z toho, co jsem se naučila. Tímto ji zdravím a těším se až budem zase pokračovat!